حریم خصوصی

صفحه اصلیحریم خصوصی

فرشاد اسپرت ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت،اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. مشتریان می‌توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فرشاد اسپرت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فرشاد اسپرت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فرشاد اسپرت را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که (۹۸۲۱۰۰۰۲۱) تنها شماره‌ای است که فرشاد اسپرت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فرشاد اسپرت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فرشاد اسپرت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به واتس اپ (پشتیبانی) اطلاع رسانی فرمایید.

 

ایمیل های ارسالی از طرف سایت به مشتریان گرامی فقط از آدرس info@farshadsport.com انجام خواهد شد.

فرشاد اسپرت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد،فرشاد اسپرت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فرشاد اسپرت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند. در نهایت،فرشاد اسپرت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید